Młodszy Specjalista ds. księgowości z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej Firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. księgowości z j. niemieckim.

Zakres zadań:
  • alokacja płatności od klientów.
  • tworzenie kont dostawców.
  • kontakt z klientem wewnętrznym.

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie finansowe).
  • znajomość Excela.
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze należności.

Oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy.
  • kursy językowe.
  • benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
03.10.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki