Staż w dziale inżynierii produkcji

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Zapewnienie inżynieryjnego wsparcia technicznego niezbędnego do realizacji aktualnego planu produkcyjnego

  • Optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

  • Optymalizacja możliwości wytwórczych komponentów metalowych/z tworzyw sztucznych

  • Wsparcie w prowadzonych aktualnie projektach optymalizacyjnych

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych

  • Zapewnienie obsługi technicznej dla grupy Quality, SCM, Maintenance i Customer Service

  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w wyznaczonym obszarze

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka)

  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel, Power Point

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

  • Znajomości rysunku technicznego (mile widziana znajomość Creo/ProEngineer/Inventor)

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Zaangażowania i samodzielności

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż