Konsultant Oświatowy

Centrum Kształcenia Językowego The Point

Piotrków Trybunalski Skierniewice Łódź

Opis stanowiska

odpowiedzialnych za reprezentowanie szkoły na indywidualnych spotkaniach z rodzicami i uczniami wstępnie zainteresowanymi nauką w "The Point" oraz prowadzanie prezentacji w szkołach ponadgimnazjalnych na podległym terenie.

Wymagania

Preferowane województwa miejsca zamieszkania kandydatów: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • przeprowadzanie rozmów informacyjno-kwalifikacyjnych z uczniami oraz rodzicami wstępnie zainteresowanymi podjęciem nauki (indywidualne rozmowy w domu ucznia)

  • reprezentowanie naszej placówki na spotkaniach z dyrekcjami szkół oraz społecznością szkolną

Oczekujemy:

  • gotowości do czasowych wyjazdów służbowych i pobytu poza miejscem zamieszkania

  • wysokich zdolności interpersonalnych

  • wykształcenia średniego (preferowane wyższe)

  • braku obaw przed wystąpieniami publicznymi

Oferujemy

Naszym konsultantom zapewniamy:

  • indywidualny tok wdrażania do nowych obowiązków

  • wykaz uczniów zainteresowanych programami "The Point"

  • wynagrodzenie ok. 4500 zł / m-c w okresie próbnym (3 m-ce)

  • znaczący wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta