Kontroler Jakości

ABB Sp. z o.o.

Zapewnienie najwyższych standardów wyrobów poprzez wykonywanie kontroli (testowania) produktów, półproduktu i materiałów zgodnie z wymaganiami klienta, standardami ABB i normami przedmiotowymi ze szczególnym uwzględnieniem przepisów BHP.

Zadania:

- Wykonywanie kontroli w obszarze kontroli dostaw oraz określonych przez przełożonego odcinkach pracy,
- Przygotowywanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów jakości dla materiałów i produktów,
- Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych kontroli, przekazywanie informacji z zastosowaniem stosowanych w zakładzie systemów informacyjnych lub/i bezpośredniemu przełożonemu,
- Inicjowanie, realizacja i nadzorowanie działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością,
- Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający: bezpieczeństwo pracy, dotrzymanie zaplanowanych terminów realizacji, utrzymania kultury 5S,
- Obsługiwanie urządzeń kontrolno – pomiarowych stosowanych w ramach kontroli końcowej, operacyjnej i wejścia,
- Wystawianie oraz raportowanie niezdolności i akcji w systemie/ach informacyjnych - Inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach i operacjach w celu ich poprawy pod kątem zwiększania bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, optymalizacji czasu wykonywania kontroli i testów.

- Wykształcenie średnie techniczne, min. zawodowe,
- W przypadku braku wykształcenia kierunkowego minimum rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Kontrola jakości