Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Promedica24

Łódzkie

Zakres obowiązków:

  • organizacja szkoleń pod kątem logistycznym i administracyjnym
  • kontakt z uczestnikami szkoleń (personel opiekuńczy)
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i aktualizacja danych w systemie
  • optymalizacja organizacji procesów szkoleniowych

Wymagania:

  • komunikatywność
  • orientacja na cel oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w uśmiechniętym i sympatycznym zespole pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Edukacja / Szkolenia