Konstruktor (m/k)

Trenkwalder

Opis stanowiska

  • projektowanie nowych linii przemysłowych (galwanizernie, anodownie, oczyszczalnie ścieków),

  • zarządzanie projektami podczas całego procesu ich realizacji,

  • uzgodnienia techniczne z klientem,

  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej,

  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami, zaopatrzeniem,

  • nadzór projektancki nad wykonywanymi wyrobami,

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej - przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,

  • optymalizacja oraz modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu linii przemysłowych lub systemów wentylacji, instalacji hydraulicznych, maszyn (możliwość zaprezentowania własnych projektów),

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość systemów projektowania 3D (np. Autodesk, Inventor),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • otwartość i łatwość przyswajania wiedzy specjalistycznej dla branży,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę plus system prowizyjny uzależniony od indywidulanych wyników,

  • samodzielne stanowisko,

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie