Doradca Klienta

Idea Bank S.A.

Bełchatów Łódź

Opis stanowiska

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za:

  • budowanie i obsługę portfela klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,

  • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych głównie klientom MŚP,

  • profesjonalną obsługę klientów, zgodną ze standardami obowiązującymi w Banku,

  • realizację założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która na co dzień przełamuje stereotypy w myśleniu o bankowych rozwiązaniach, a dodatkowo:

  • masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,

  • swobodnie budujesz relacje z klientami i trafnie identyfikujesz ich potrzeby,

  • jesteś przedsiębiorczy i posiadasz wysoką kulturę osobistą,

  • stale się uczysz i podnosisz swoje kwalifikacje,

  • jesteś skoncentrowany na osiąganiu ambitnych celów?

To czekamy na Twoje CV!

Oferujemy

Jako pracodawca, oferuję Ci:

  • przejrzystą ścieżkę kariery i realną szansę na dalszy rozwój i awanse w strukturach naszego Banku,

  • umowę o pracę wraz z ciekawym pakietem benefitów (m.in.: opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie),

  • pakiet specjalistycznych szkoleń wstępnych przygotowujących do roli Doradcy w naszym Banku oraz szkolenia doskonalące z zakresu produktów i procesów obsługi klienta,

  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji codziennych zadań,

  • niepowtarzalną atmosferę współpracy w każdym z naszych Oddziałów,

  • rozpoznawalną i innowacyjną markę oraz skuteczny marketing.

Ostatnia aktualizacja:
17.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta