Specjalista ds. Logistyki (praca w nowo otwartej fabryce)

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zarządzanie produkcją i obszarem logistyki,

  • Definiowanie i nadzorowanie produkcji oraz planowania logistycznego,

  • Efektywna komunikacja z działami produkcyjnymi, klientami i dostawcami oraz kontakt z włoską centralą,

  • Kontrola wskaźników produkcyjnych i raportowanie wykonanych planów produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie swobodnej komunikacji w międzynarodowym środowisku - warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (tworzenie zestawień i analiz)

  • Zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, operatywność i nastawienie na realizację powierzonych celów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w prężnym, rozwijającym się środowisku pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, prywatnych pakietów medycznych oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja