Przedstawiciel Ubezpieczeniowy - Sprzedaż Zdalna

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

  • Przychód oparty o wysokie premie oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • Kompletny proces sprzedaży zdalnej

  • Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów

  • Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe

  • Work-life balance (możliwość dostosowania czasu i miejsca do indywidualnych potrzeb)

  • Od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu

Wymagania

  • Aktywnie poszukiwać Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzić wirtualne spotkania oraz rozmowy z Klientami i dbać o utrzymanie długookresowych relacji z nimi

  • Realizować oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • Dbać o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Oferujemy

  • Min. wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu własnego

  • Umiejętność korzystania z narzędzi do pracy zdalnej np. Messenger, Microsoft Teams, WhatsApp lub inne narzędzia do video konferencji

Ostatnia aktualizacja:
03.09.2020

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia