Specjalista ds. obsługi eksploatacyjnej obiektów

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • weryfikacja założeń projektowych oraz projektów branżowych z zakresu instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych n.n, instalacji sieci strukturalnych LAN, układów zasilania gwarantowanego

  • przygotowywanie wsadu merytorycznego do postępowań wyboru wykonawcy/ dostawcy

  • nadzór nad pracami wykonawców, udział w odbiorach

  • odpowiedzialność za terminowe uruchamianie sieci energetycznych i strukturalnych w nowoprojektowanych i modernizowanych lokalach

  • utrzymanie sieci energetycznych i strukturalnych (LAN) w obiektach i placówkach Banku

  • utrzymanie układów zasilania gwarantowanego (UPS, generatory) w obiektach Banku

  • rozbudowy, przebudowy, remonty instalacji

  • dbałość o terminowe przeglądy instalacji elektrycznych, wymagane polskim prawem

  • gospodarka energetyczna Banku  - zakupy energii, weryfikacja taryf i mocy zmówionej, rozliczanie faktur sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • współpraca z dostawcami, departamentami Banku w celu sprawnego usuwania awarii systemów zasilania

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • inżynier lub technik z wykształceniem elektrycznym lub elektroenergetycznym

  • minimum 2 lata doświadczenia (inżynier) lub 5 lat (technik) na podobnym stanowisku  - osoby odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu energetycznego, lub inwestycji związanych z infrastrukturą energetyczną i LAN

  • znajomość rozwiązań zasilania gwarantowanego i dedykowanego

  • znajomość rozwiązań związanych z bezpieczeństwem zasilania

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami strukturalnymi opartymi o technologie światłowodowe i miedziane

  • MSOffice – biegła obsługa Excel, obsługa poczty elektronicznej

  • AutoCAD 2D – umiejętność czytania dokumentacji technicznej, tworzenia prostych rysunków dokumentacyjnych

  • uprawnienia SEP do dozoru i eksploatacji urządzeń elektrycznych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2019

Budownictwo / Geodezja, Nieruchomości, Serwis / Technika / Montaż