Starszy specjalista ds. rekrutacji i mobilności wewnętrznej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w sieci sprzedaży detalicznej i korporacyjnej,

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów, budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,

  • Ocena dopasowania i przygotowywanie rekomendacji dla wybranych kandydatów,

  • Prowadzenie i udział w sesjach Assessment Centre,

  • Kształtowanie wysokiej jakości doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacji,

  • Uczestnictwo w działaniach z obszaru employer branding, targach pracy, etc.,

  • Monitorowanie i analiza rynku pracy,

  • Prowadzenie exit interviews,

  • Rozwój narzędzi i procesu rekrutacji,

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu rekrutacji dla menedżerów biznesowych

  • Udział w ciekawych projektach HR.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Min. 3 lat doświadczenia w obszarze rekrutacji, mile widziane doświadczenie w firmie head-hunterskiej,

  • Doświadczenia w aktywnym docieraniu do kandydatów (wykorzystanie różnych źródeł bezpośrednich, w tym social media),

  • Znajomości technik i narzędzi rekrutacyjnych,

  • Wiedzy na temat rynku pracy w Polsce,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • Znajomości nowoczesnych technologii w branży rekrutacyjnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w najbardziej innowacyjnym banku w Polsce,

  • Umowę o pracę na zastępstwo z intencją długoterminowej współpracy,

  • Możliwość udziału w działaniach HR wykraczających poza rekrutację,

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

Ostatnia aktualizacja:
04.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry