Konsultant - Stażysta

Work Service S. A.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Profesjonalną telefoniczną obsługę Klientów - połączenia  przychodzące - infolinia,

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć komórkową,

  • Realizację indywidualnych celów i planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MSOffice,

  • Dobra dykcja,

  • Komunikatywność,

  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia,

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej według grafiku.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • Kompleksowe szkolenia wstępne z wynagrodzeniem podstawowym 2600zł brutto,

  • Cykliczne szkolenia zapewniające swobodne wykonywanie pracy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży,

  • Obecność Koordynatora Work Service w miejscu zatrudnienia,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach,

  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart  Multisport.

Aplikuj, a zobaczysz, że warto!

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta