Specjalista ds. Transportu - praca w nowo otwartym Centrum dystrybucji

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

  • Organizacja transportu krajowego i międzynarodowego,

  • Koordynacja dostaw i wysyłek z działem spedycji i magazynem,

  • Ustalanie kosztów usług transportowych z firmami spedycyjnymi,

  • Kontrola faktur za usługi spedycyjne i celne,

  • Koordynacja odpraw celnych, współpraca z Agencjami Celnymi oraz kontrola poprawności procedur celnych,

  • Sporządzanie deklaracji INTRASTAT.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku (mile widziane doświadczenie z pracy w centrum dystrybucji),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację - warunek konieczny,

  • Wykształcenie m.in. średnie,

  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu,

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji celnej - Mile widziane uprawnienia agenta celnego,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży ICT,,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny dostosowany do doświadczenia, potencjału i osiąganych wyników,

  • Prywatna opieka medyczna.

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja