Doradca Finansowy

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz:

  • aktywnie sprzedawał produkty ubezpieczeniowo – inwestycyjne wśród Klientów indywidualnych i firmowych

  • monitorował zmiany zachodzące na rynku finansowo - ubezpieczeniowym

  • realizował w codziennych zadaniach najwyższe standardy sprzedaży oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • pozyskiwał nowych Klientów oraz wzmacniał długofalowe relacje z obecnymi Klientami

  • realizował wyznaczone cele sprzedażowe z zachowaniem najwyższej jakości i przejrzystości procesu sprzedaży

Wymagania

Wymagamy od Ciebie tylko:

  • zdolności komunikacyjnych i zamiłowania do kontaktu z Klientami

  • konsekwencji w działaniu i nastawieniu na realizację celów

  • chęci do pracy w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zainteresowania tematyką finansową i ubezpieczeniową

  • doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu aktywujesz:

  • stabilną współpracę opartą na jasnych i przejrzystych zasadach

  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz prowizję od każdej sprzedaży

  • dodatkowe benefity od początku współpracy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów

  • wsparcie doświadczonego Mentora w codziennych zadaniach

  • realną szansę na rozwój i awans

Ostatnia aktualizacja:
04.05.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia