IT Business Manager [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Łódź lub Białystok

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w branży IT.

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim.

  • Posiadasz profesjonalne podejście do obsługi klienta poparte doświadczeniem.

  • Podejmujesz decyzje i inicjujesz działania.

  • Znasz i wykorzystujesz możliwości Internetu.

  • Produkty oraz technologie webowe nie są Ci obce (mile widziane).

Wymagania

Będziesz odpowiadać za:

  • Pozyskiwanie klientów (poprzez UpWork).

  • Obsługa zapytań ofertowych.

  • Utrzymanie i obsługa istniejących klientów.

  • Kontrolowanie rentowności projektów i działu.

  • Zarządzanie podległym (max. 10 osobowym) zespołem programistów (integrowanie zespołu wokół wspólnych celów, planowanie i egzekwowanie rozwoju poszczególnych osób w kontekście oczekiwań rynku i budowanej oferty firmy).

  • Budowa oferty usług i rozwiązań dla klientów firmy.

  • Doskonalenie procesów i narzędzi sprzedaży.

Oferujemy

Co otrzymasz w zamian?

  • Klarowny system wynagrodzeń (podstawa + premia zadaniowa)

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu.

  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.

  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.

  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji. Wybór należy do Ciebie.

  • Współpraca i kontakty z klientami z całego świata!

  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca