Analityk biznesowy

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Analiza potrzeb Klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Analiza i dokumentowanie procesów biznesowych w kontekście wymagań dotyczących systemów IT

  • Proponowanie optymalnych rozwiązań systemowo-biznesowych

  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych  i systemowych, związanych z rozwojem istniejących systemów IT,

  • Ścisła współpraca z zespołem IT  w celu tworzenia rozwiązań informatycznych,

  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych,

  • Identyfikacja, ocena i rozwiązywanie zagrożeń,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub student V roku (mile widziane kierunki matematyka, ekonometria, informatyka i pokrewne),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Kreatywność, logiczne podejście do problemu,

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności analityczne oraz przekazywania informacji technicznych,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji, doświadczenie w banku lub instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem,

Dodatkowo: Znajomość programów (Visual Basic, .net, Java, DBMS MS-SQL, Oracle).

Oferujemy

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych)

  • wsparcie merytoryczne zespołu,

  • świetną atmosferę w zespole i pracę w nowoczesnej kulturze organizacyjnej,

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja