Marketing Manager

Mikomax

Opis stanowiska

  • Tworzenie kreatywnych koncepcji i realizowanie planu związanego z wdrażaniem nowych rozwiązań, usług oraz promocją marki w Polsce i zagranicą,

  • Poszukiwanie najbardziej skutecznych i efektywnych działań oraz narzędzi sprzedażowych,

  • Śledzenie trendów oraz aktywne poszukiwanie najnowszych rozwiązań,

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz klientami biznesowymi wewnątrz firmy,

  • Tworzenie raportów z prac i analiz.

Warto być z nami, bo:

  • Budujemy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzi i wartości jakimi się kierują,

  • Jesteśmy polską firmą z ponad 26-letnim doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji,

  • Nasza firma codziennie tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć,

  • Wykorzystujemy wiedzę w zakresie m.in. efektywności, organizacji pracy, HR, ergonomii i akustyki,

  • Realizujemy różnorodne projekty kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych, zarówno dla klientów krajowych jak i w środowisku międzynarodowym,

  • Dostarczamy ciągle nowych, innych wyzwań,

  • Nasi ludzie pracują w nowoczesnym biurze, np. w strefie relaksu w nieformalnej atmosferze zregenerujesz siły tak by móc z lepszym samopoczuciem efektywniej pracować w strefie współpracy czy skupienia,

  • Zapewniamy pracownikom dostawy świeżych owoców i kawę do woli :-)

Wymagania

  • Odpowiednie wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, marketing, ekonomia, komunikacja, dziennikarstwo lub pokrewne),

  • 2-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w realizacji projektów z zakresu marketingu, sprzedaży b2b, prowadzeniu projektów marketingowych

  • Doświadczenie w planowaniu, realizacji i rozliczaniu projektów, umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach,

  • Kreatywność i znajomość trendów oraz kierunków rozwoju dla rynku marketing,

  • Orientacja na cel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Kreatywność, sumienność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (zobacz, gdzie możesz pracować: https://www.youtube.com/watch?v=tNgBjW5fyy8),

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasz opatentowany produkt Stand Up: https://youtu.be/1WcT1yk92oU),

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji projektów,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników,

  • Rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Ostatnia aktualizacja:
07.11.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR