Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange

Orange Polska S.A.

Łódź Ul. Jana Karskiego 5

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange

  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii

  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym

Wymagania

  • posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów

  • jesteś gotowy/a do bycia doradcą i opiekunem klientów

  • interesujesz się nowymi technologiami

  • masz pasję i dynamizm w realizacji zadań

  • dbasz o satysfakcję klientów

  • jesteś skuteczny/a w działaniu

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

Oferujemy

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • kartę sportową bez limitów

  • internet i telefon bez limitu

  • prywatną opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta