Pracownik Działu Zamówień Publicznych

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ustabilizowanej pozycji
    na rynku medycznym

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ukończone studia na uczelni publicznej)

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Obsługa komputera - pakiet MS Office, zwłaszcza Excel

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą „Prawo zamówień publicznych"

  • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej

  • Współpraca z przedstawicielami regionalnymi i działem handlowym

  • Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania
    umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy