Specjalista ds. środków trwałych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • księgowanie zakupu środków trwałych oraz umieszczanie ich w ewidencji ŚT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczenie amortyzacji
  • zamykanie miesiąca w obszarze środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz inwestycji
  • przygotowywanie raportów dotyczących środków trwałych
  • przygotowywanie danych do rozliczania i inwentaryzacji środków trwałych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych w zakresie środków trwałych (w tym GUS)
  • współpraca z kontrolerem finansowym w zakresie estymacji kosztowych oraz raportowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/średnie rachunkowe (preferowane kierunki, finanse, rachunkowość
  • doświadczenie w pracy w księgowości
  • dobra znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie środków trwałych
  • znajomość programu SAP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • stabilizację zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna i dentystyczna, vouchery na posiłki, dofinansowanie do kursów językowych, premie kwartalne)

Numer referencyjny: ST/PS/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt