Specjalista ds. zarządzania zamówieniami z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej Firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. zarządzania zamówieniami z j. niemieckim.

Zakres zadań:
  • bliska współpraca z dostawcami, produkcją, klientami, zespołem sprzedażowym i zewnętrznymi spedytorami.
  • procesowanie zamówień sprzedażowych .
  • pozyskiwanie informacji od dostawców i aktualizacja zamówień zakupowych.
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące zamówień.
  • przygotowywanie raportów dla klientów.

Wymagania

  • min. pół roku doświadczenia na stanowisku związanym z zamówieniami (zakupy lub obsługa klienta lub logistyka lub inne).
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w zespole.
  • udział w szkoleniach.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • praca w międzynarodowym środowisku.
  • biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta