SAP SD Konsultant

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Wspieramy rekrutację na stanowisko Konsultanta SAP modułu SD dla globalnej firmy produkcyjnej.

Obowiązki:
  • analiza i rozwiązywanie codziennych incydentów,
  • współpraca z zespołem programistów ABAP i z zespołem dostarczania aplikacji,
  • nadzór nad tym, aby incydenty były rozstrzygane, testowane i zatwierdzane zgodnie z procedurami,
  • pośrednictwo między biznesem, a programistami.
  • ścisła współpraca z seniorami.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość aplikacji SAP,
  • Znajomość modułu SD pozwalająca na biegłe poruszanie się po strukturach danych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza z zakresu debugowania,
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na cel.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, karta lunchowa);
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
  • uczestnictwo w ielu ciekawych projktach.

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja