Regionalny Przedstawiciel Handlowy ( branża tekstylna)

HR Support

Opis stanowiska

Wymagania względem kandydata:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski

  • Stały kontakt z klientem i jego bieżąca obsługa (przedstawianie oferty, negocjacje)

  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży

  • Stworzenie kompletu narzędzi niezbędnych do pozyskania nowych klientów

  • Zabezpieczenie ciągłości sprzedaży określonej ilości wyprodukowanej dzianiny odzieżowej

  • Organizacja Działu Handlowego i Marketingu

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Bardzo dobra znajomość rynku dzianin odzieżowych

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Dyspozycyjność

  • Dobra wiedza o specyfice produktu –dzianinie odzieżowej

  • Gotowość do podróży służbowych (praca na terenie całej Polski)

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia

  • System motywacyjny

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta