Specjalista ds. Zakupu Mediów Online

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej Firmy z branży retail poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupu Mediów Online, który dołączy do Działu Marketingu i Rozwoju.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za planowanie, zakup i optymalizację reklam online.

  • współpraca z agencją reklamową i dostawcami mediowymi.

  • rekomendowanie wybranych mediów do kampanii i akcji promocyjnych.

  • rozliczanie kampanii reklamowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w agencji reklamowej, domu mediowym lub wewnętrznym Dziale Marketingu.

  • dobra znajomość rynku reklamy i wydawców.

  • znajomość narzędzi do analityki webowej.

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • bardzo dobra znajomość Excela.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w Firmie będącej liderem w swojej branży.

  • szkolenia wewnętrzne.

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych dla pracownika i jego rodziny.

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR