Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Grupa Progres

Łódź Zgierz Konstantynów Łódzki Pabianice Ksawerów

Opis stanowiska

Zadania:

  • rozładunek / załadunek

  • bieżące prace na magazynie

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym (IV zmianowym)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (wysoki lub niski skład)

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie we współpracy na linii magazyn-produkcja będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w jej ramach m. in. pełne oskładkowanie i ubezpieczenie, płatne urlopy)

  • badania lekarskie oraz pełne szkolenie BHP

  • po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę

  • pracę w systemie 4 brygadowym

  • stawkę godzinową + premie oraz różnego rodzaju dodatki,

  • trzynaste wynagrodzenie

  • kartę OK System

  • profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony agencji pracy

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja