Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zadań na stanowisku zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-techniczną w zakresie nawijania uzwojeń do Transformatorów Mocy;

  • Wykonywanie robót na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy a w szczególności:

    • przygotowanie stanowiska do nawijania;

    • nawijanie uzwojeń;

    • zdjęcie uzwojeń z maszyny;

    • wykonywanie pomiarów i rejestrowanie wyników w kartach kontrolnych;

    • zdjęcie uzwojeń z maszyny.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne);

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
12.01.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja