Specjalista ds. Visual Marketingu

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dział Marketingu

Zadania:

  • kreatywna praca nad stałymi i sezonowymi rozwiązaniami POS;

  • przygotowywanie wizualnej prezentacji półek, regałów, witryn i całego sklepu;

  • aranżacja przestrzeni sprzedaży wraz z rozmieszczeniem komunikatów marketingowych;

  • rekomendacja rozwiązań graficznych;

  • projektowanie i przygotowanie materiałów do druku na podstawie wypracowanych koncepcji (wymagana znajomość InDesign na poziomie umożliwiającym przygotowanie nieskomplikowanego DTP);

  • wsparcie w otwarciach nowych sklepów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ASP lub UA na kierunkach związanych z projektowaniem graficznym, wzornictwem lub architekturą wnętrz;

  • min. 2-letnie doświadczenie w agencji reklamowej / studiu projektowym / zespole projektowym;

  • bardzo dobra znajomość programów: InDesign, Photoshop, Illustrator oraz programu do projektowania 3D (Rhinoceros, 3DMax, Skatchup);

  • portfolio prac komercyjnych i niekomercyjnych (załączone do CV lub link);

  • kreatywność;

  • komunikatywność;

  • zdolność podejmowania decyzji projektowych;

  • terminowość i punktualność;

  • elastyczność, otwartość i pozytywne nastawienie do zmian.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pełen etat);

  • stacjonarny tryb pracy;

  • udział w tworzeniu projektów od podstaw;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta OK System, atrakcje po pracy: kursy windsurfingu, nurkowania, wycieczki weekendowe, itp.

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Grafika / Fotografia / Kreacja, Marketing / Reklama / PR