Magazynier - branża farmaceutyczna

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie surowców, materiałów opakowaniowych, materiałów pomocniczych i wyrobów gotowych na podstawie prawidłowo wystawionych dowodów obrotu towarowego

  • właściwe rozmieszenie przyjmowanych i wydawanych surowców, materiałów opakowaniowych, materiałów pomocniczych i wyrobów gotowych w magazynie.

  • sprawdzanie ilościowe i jakościowe towarów podlegających obrotowi podczas przyjęcie i wydawania towarów

  • okresowe inwentaryzacje stanu magazynowego

  • znajomość i przestrzeganie zasad GMP

  • obsługa wózków widłowych

  • wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie średnie

  • książeczka Sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • chęć do pracy

  • dokładność

  • sumienność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny dojazd dla pracowników z Łodzi

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14; 14-22)

  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika i członków jego rodziny (karta Lunch doładowywana co miesiąc kwotą 200 zł netto)

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku międzynarodowym firmie farmaceutycznej

Ostatnia aktualizacja:
03.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna