Specjalista ds. zarządzania flotą

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Budownictwo i wykonawstwo poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
  • Monitorowanie terminów przeglądów technicznych;
  • Współpraca z firmami leasingowymi oraz Wydziałem Komunikacji;
  • Koordynacja oraz nadzór nad zewnętrznymi firmami transportowymi;
  • Sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo - materiałowych;
  • Monitorowanie wydatków związanych z samochodami.

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie związane z rozliczaniem floty samochodowej i administracji;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Bardzo dobra znajomość paniektu MS Office;
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją samochodów.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, paczki na święta).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka