Kierownik Projektów IT

PKO Faktoring S.A.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie zadań projektowych po stronie IT;

  • Monitorowanie realizacji i zarządzanie ryzykiem projektu;

  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji projektowej;

  • Zarządzanie harmonogramem prac;

  • Monitorowanie budżetu oraz wydatków;

  • Współpracę z beneficjentami projektów, zespołami IT, dostawcami zewnętrznymi;

  • Opracowywanie procedur wewnętrznych i wymagań do narzędzi IT w obszarze zarządzania projektami IT;

  • Odpowiedzialność za dotrzymanie celów i założeń projektowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia  w prowadzeniu projektów IT, samodzielnie lub w roli kierownika technicznego;

  • Umiejętności planowania i organizowania prac;

  • Doświadczenia w zarządzaniu harmonogramem i budżetem projektu (planowanie i monitorowanie);

  • Skutecznego identyfikowania i mitygowania ryzyk projektowych;

  • Praktycznej znajomości metodyk zarządzania projektami i narzędzi wspierających planowanie i realizację prac;

  • Mile widziany nadzór nad realizacją testów systemów IT lub procesu rozwoju złożonych systemów IT;

  • Mile widziane doświadczenia pracy w instytucji finansowej;

  • Zdolności do pracy w kilku projektach równolegle;

  • Komunikatywności i umiejętności rozwiązywania konfliktów;

  • Wykształcenia wyższego o profilu IT.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • Umowę o pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm faktoringowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od Twoich wyników,

  • Elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny.

  • Prywatną, ogólnopolską opiekę zdrowotną,

  • Profesjonalny systemem szkoleń i możliwość udziału w wielu innowacyjnych projektach.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie