Monter (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie podzespołów do montażu;

  • Obsługa procesu prasowania i suszenia uzwojeń transformatorów średnich i dużych mocy;

  • Przygotowanie uzwojeń do prób;

  • Demontaż i pakowanie części do wysyłki;

  • Wykonywanie prac transportowych z zastosowaniem suwnic i urządzeń transportu bliskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne);

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż