Pracownik Działu Handlowego

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Jeżeli masz ukończone studia, jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, masz dobrą organizację pracy własnej a jednocześnie umiesz pracować w zespole i obsługujesz pakiet MS Office zapraszamy do aplikowania. Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (w hurtowni, przy telefonicznej obsłudze klienta) będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe w tym: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i inne.

Wymagania

Twoje zadania:

  • Realizacja zamówień klientów (telefon, fax. e-mail),

  • Fakturowanie,

  • Telefoniczna obsługa klienta,

  • Obsługa posprzedażowa klienta,

  • Współpraca z działem zamówień publicznych i przedstawicielami regionalnymi,

  • Składanie zamówień u dostawców.

Ostatnia aktualizacja:
09.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta