Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Sieciowych

Liberty Poland S. A

Kutno Łódź

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sieciowych

  • zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów we wskazanych sieciach handlowych zgodnie ze standardami firmy

  • zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów
    do Punktów Sieciowych

  • kontrolowanie poprawności cen produktów

  • kontrolowanie stanu zatowarowania w produkty

  • rozwijanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami

  • raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta

  • dobra znajomość topografii terenu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość obsługi pakietu MsOffice

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od realizacji założonych celów sprzedażowych i ekspozycyjnych

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

  • pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz benefity rekreacyjne

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta