Sprzedawca do pozyskiwania klientów korporacyjnych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Mamy bardzo atrakcyjny kanał dystrybucji produktów rynków
finansowych. Nazywa się mPlatforma walutowa.
To wielokrotnienagradzane rozwiązanie do zawierania transakcji.
Chcemy, żeby klienci o tym wiedzieli, dlatego poszukujemy świetnych sprzedawców. Dołączysz?

odpiszemy z Tobą umowę o współpracy. Będziesz mBankowym agentem od zadań specjalnych. Prowadzisz działalność? A może zastanawiasz się jak zacząć? To nic trudnego –przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę: www.mbank.pl/krok-po-kroku/

Wymagania

Masz wyższe wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży? Fajnie. Lubisz pracę z ludźmi? Super. Jesteś wytrwały i skupiasz się na osiąganiu celów? Rewelacja. Cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej? Lepiej być nie może! Zacznij zarabiać pieniądze razem z nami!

Oferujemy

Na czym będzie polegała Twoja praca? Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie klientów. W jaki sposób? Zależy tylko od Ciebie. My damy Ci narzędzia m.in. laptop, telefon i samochód służbowy. Dla nas jest ważne żebyś był skuteczny i co miesiąc pozyskiwał klientów.

Oferujemy

Im więcej klientów, którzy będą z nami bankowali pozyskasz, tym więcej zarobisz. Pamiętaj, mamy bardzo atrakcyjny system prowizyjny, a oprócz tego damy Ci też solidną podstawę. Brzmi poważnie? Na początek wdrożymy Cię w temat. Mistrzowie negocjacji i znawcy rynku korporacyjnego podzielą się z Tobą wiedzą.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta