Kierowca

TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Łódź I Teren Województwa Łódzkiego

Opis stanowiska

Twoją rolą będzie:

Realizacja zamówień w zakresie dostarczania kabin sanitarnych do klienta przy zachowaniu wysokich standardów jakości pracy oraz wykonania usługi na najwyższym poziomie

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowania

  • praca na miejscu

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • nowoczesny tabor samochodowy, telefon komórkowy

  • system szkoleń

  • możliwość dofinansowania podwyższenia lub uzyskania kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • nagrody jubileuszowe za staż pracy w spółce

  • karty paliwowe Flota

  • odzież firmową oraz zapewnienie jej prania

  • odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej

  • możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za ponadobowiązkowe prace

Oferujemy

Wymagamy:

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E)

  • preferowane osoby posiadające zawodowe prawo jazdy wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi, świadectwem kwalifikacji zawodowej oraz elektroniczną kartą kierowcy

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja, Transport / Spedycja