Kierownik Zmiany

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Łódź Bronisławów Smardzewice

Opis stanowiska

  • przygotowanie sali restauracyjnej do obsługi kelnerskiej

  • nadzór nad przebiegiem bankietów

  • organizacja pracy kelnerów na zmianie

  • patronat nad osobami nowo zatrudnionymi, dbałość o dobre przygotowanie i ciągły rozwój kompetencji zespołu

  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz budowanie korzystnych relacji z klientami hotelu

  • dbanie o dobry wizerunek hotelu

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej, w tym co najmniej roczna praktyka na podobnym stanowisku,

  • odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy swojej i podległego personelu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • praca na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2016

Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca, Turystyka / Hotelarstwo