Konfekcjoner

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź-Widzew

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn w ruchu: gresarki, olejarki

  • konfekcja uszczelek silikonowych dla przemysłu lotniczego

  • montaż drobnych podzespołów i elementów z gumy i kauczuku

  • kontrola jakości produkowanych elementów

  • stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • zdolności manualne

  • dobry wzrok, precyzja, spostrzegawczość

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • chęć podjęcia stałej współpracy

Oferujemy

  • praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy

  • stabilne zatrudnienie z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez klienta

  • bezpłatny transport z Tomaszowa Mazowieckiego, Koluszek i Brzezin

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • praca w  pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową

  • praca w systemie 3 zmianowym: 5.45-13.45/ 13.45-21.45/ 21.45-5.45

  • terminowa wypłata wynagrodzenia

  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

  • premia za polecenie znajomego do pracy

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja