Kierownik Drogerii

Natura Sp. z o.o

Zgierz

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległą drogerią zgodnie z obowiązującym przepisami prawa i  procedurami

  • zapewnienie prawidłowej i profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami Spółki

  • organizacja oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych

  • reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi dokonującymi kontroli drogerii

  • przygotowywanie raportów i wykonywanie czynności administracyjnych

Wymagania

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz w obsłudze klienta

  • znajomość obsługi komputera

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • wielozadaniowość, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • szkolenia wprowadzające

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta