Specjalista ds. Raportowania Finansowego

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych z Łodzi, które obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Raportowania Finansowego.

Zadania:
  • przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca.
  • przeprowadzanie uzgodnień kont wewnątrz grupy.
  • wsparcie projektów związanych z rozwojem i utrzymaniem narzędzi konsolidacyjnych oraz systemu informacji zarządczej (MIS).
  • wsparcie procesów budżetowania i przygotowywania forecastów na poziomie Grupy.

Wymagania

  • 1-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontrolingu, zdobyte w firmie SSC/BPO.
  • doświadczenie w obszarze konsolidacji finansowych oraz IFRS.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • bardzo dobra znajomość Excela (w tym makra).
  • znajomość systemu SAP.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • przyjazna atmosfera w pracy.
  • bogaty pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
01.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość