Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Dołączając do naszego zespołu aktywujesz:

  • Stałe wynagrodzenie oraz wysoką prowizję od każdej sprzedaży.

  • Elastyczność w wyborze rodzaju umowy (sam/-a zdecydujesz czy chcesz współpracować na podstawie umowy zlecenia czy umowy o współpracę).

  • Atrakcyjne benefity od początku naszej współpracy (m.in. karta Medicover finansowana przez NN, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do abonamentu telefonicznego ).

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów.

  • Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.

Wymagania

Jako Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji będziesz:

  • Aktywnie sprzedawał/-a produkty ubezpieczeniowo - inwestycyjne wśród Klientów indywidualnych i firmowych.

  • Monitorował/-a zmiany zachodzące na rynku finansowo - ubezpieczeniowym.

  • Realizował/-a w codziennych zadaniach najwyższe standardy sprzedaży oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta .

  • Pozyskiwał/-a nowych Klientów oraz wzmacniał/-a długofalowe relacje z obecnymi Klientami.

  • Realizował/-a wyznaczone cele sprzedażowe z zachowaniem najwyższej jakości i przejrzystości procesu sprzedaży.

Oferujemy

  • Posiadasz zdolności komunikacyjne, a kontakt z Klientem sprawia Ci satysfakcję.

  • Jesteś konsekwentny/-a w działaniu i nastawiony/-a na realizację celu.

  • Chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Interesujesz się tematyką bankową i finansową.

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta w oparciu i najwyższe standardy.

Ostatnia aktualizacja:
21.05.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia