Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Grupa Progres

Opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Jeżeli jesteś dyspozycyjny, szukasz stałego, stabilnego zatrudnienia, nie boisz się nowych wyzwań, to nie zwlekaj!

Ta oferta jest dla Ciebie!

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należeć:

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji,

- kontrola pracy maszyn oraz kontrola jakościowa produktu,

- przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania

Wymagamy:

- chęci do pracy,

- dyspozycyjności,

- gotowości do podjęcia stałej współpracy

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

- zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę!

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30)

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z ciekawym systemem premiowania!

- pełne przeszkolenie, które odpowiednio przygotuje Cię do pracy!

- po 3 miesięcznym okresie próbnym przejście bezpośrednio na umowę z firmą!

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja