Technik Farmacji

Dr. Max Sp. z o.o.

Łódź Kutno Konstantynów

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem", doradzanie i udzielanie informacji pacjentom,

  • wykonywanie leków na recepturze,

  • realizacja celów sprzedażowych apteki,

  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym.

Wymagania:

  • wykształcenie: Technik farmacji

  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,

  • znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULISPORT

Oferujemy

Poznaj naszą firmę: www.drmax.pl

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2017

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia