Programista Front-end

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Tworzenie i optymalizację kodu;
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania wraz z UX Designerem;
  • Rozwój aplikacji webowych w oparciu o makiety funkcjonalne;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript;
  • Bardzo dobrej znajomości biblioteki jQuery;
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Bootstrap;
  • Doświadczenia z LESS lub SASS;
  • Nastawienia na jakość kodu;
  • Doświadczenia z system kontroli wersji Git;
  • Umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji w języku angielskim;
  • Znajomości formatów wymiany danych JSON, YAML;
  • Gotowości do nauki i zdobywania doświadczenia.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z Node.js, Grunt, Gulp, RequireJS, Bower;
  • Doświadczenie w jednym z frameworków: Backbone.js / React / AngularJS;
  • Dobra znajomość systemu szablonów Twig;
  • Doświadczenie z systemem ciągłej integracji;
  • Doświadczenie w Bash Shell;
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach (np. Scrum).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie