Technik / Inżynier Serwisu wykrawarek CNC

TBS Consulting

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Sieradz Łęczyca

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instalacji maszyn do wycinania blach.

  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze (połowa Polski, ok 3-4 dni w delegacji tygodniowo).

  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowej konserwacji instalacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z elektryką.

  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych, mile widziane doświadczenie w serwisie wykrawarek CNC.

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 7000-9000 pln brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.

  • Szkolenia techniczne.

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2018

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż