Graphic Designer - Praca w Wieruszowie - Samochód Służbowy

WORK SERVICE S.A.

Zakres obowiązków:

Projektowanie opakowań;
Skład i opracowywanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych;
Przygotowywanie i dostosowywanie do druku projektów graficznych (różne techniki drukarskie)
Tworzenie wykrojników i makiet produktów
Współpraca z drukarniami lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe
Oczekujemy:

Kreatywności
Znajomości pakietu ADOBE CS (Illustrator, InDesign, Acrobat, Photoshop)
Znajomości zagadnień DTP oraz technik druku
Znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych
Doświadczenia w branży flexo
Znajomości systemu Mac
Doświadczenie w FMCG będzie dodatkowym atutem
Komunikatywności
Umiejętności organizacji czasu pracy własnej i pracy pod presją terminów

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędne narzędzia – nowoczesny sprzęt komputerowy
Samochód służbowy
Podjęcie pracy w siedzibie firmy – Wieruszów – jest warunkiem koniecznym.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Grafika / Kreacja artystyczna