Kupiec

Kilargo Sp z o.o.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców,

  • Opracowywanie zapytań ofertowych oraz ich analiza,

  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

  • Zapewnienie dostępności surowców do produkcji,

  • Uczestnictwo w projektach dotyczących nowych produktów,

  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i zestawień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: handel, zarządzanie, logistyka bądź pokrewne),

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów, poparte umiejętnościami szybkiego

  •  i elastycznego reagowania w sytuacjach trudnych,

  • Umiejętność skutecznego negocjowania warunków współpracy z dostawcami przy jednoczesnym budowaniu pozytywnych relacji,

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),

  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność , dynamizm w działaniu.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych efektów,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,

  • Pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie, kartę Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
27.11.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja, Zakupy