Specjalista w Wydziale Zarządzania Współpracą z IT

mBank S.A.

Opis stanowiska

Wydział Zarządzania Współpracą z IT skupia się wokół dwóch kluczowych obszarów działania:

  • wspieraniu procesu planowania i realizacji portfolio projektów informatycznych w bankowości detalicznej mBanku

  • realizacji nowego modelu bezpieczeństwa w kanałach dostępu do mBanku

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa zdalnych kanałów dostępu do mBanku

  • Udział w projekcie PSD2 – wdrożenie silnych metod uwierzytelniania klienta w kanałach zdalnych

  • Udział w programie Bezpieczeństwo 2.0 - projektowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo kanałów zdalnych

Wymagania

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2–letnie doświadczenie w pracy w bankowości

  • umiejętność pracy projektowej i doświadczenie w realizacji projektów informatycznych

  • podstawowa znajomość zdalnych kanałów dostępu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Zatrudnienie na umowę na zastępstwo na min. 1,5 roku

Oferujemy

Oferujemy:

  • kartę sportową

  • prywatną opiekę medyczną

  • dostęp do wewnętrznego rynku prcy

  • dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie