Pracownik Transportu Wewnętrznego

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Dostarczanie części do linii montażowych wózkami ciągnikowymi i wózkowymi;

  • Prace magazynowe – przepakowywanie
    i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne;

  • Obsługa terminali / skanerów ręcznych;

  • Załadunki / rozładunki samochodów dostawczych w oparciu o harmonogramy dostaw;

  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach.

Wymagania

Oczekiwany profil:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy
    w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych/ciągnikowych;

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ciągnikowych);

  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice IIS
    i SEP gr. I.

Oferujemy

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego
    w międzynarodowym środowisku
    i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie
    o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
    w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków oraz pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu.

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja