Serwisant Automatyk Urządzeń Wentylacyjnych

ESTA

Aleksandrów Kujawski Toruń Unisław Chełmża Kowalewo Pomorskie Solec Kujawski

Opis stanowiska

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • podłączanie i uruchamianie nowych instalacji filtrowentylacyjnych

  • naprawy automatyki i układów sterowania istniejących systemów filtrowentylacyjnych

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji instalacji filtrowentylacyjnych

  • budowanie szaf sterowania

  • budowanie instalacji filtrowentylacyjnych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia średniego kierunkowego

  • uprawnień SEP elektrycznych

  • prawa jazdy kat. B,

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

  • sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • miele widziane doświadczenie w automatyce sterowania silników elektrycznych, automatyce przemysłowej

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie, premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania oraz diety

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość szkoleń i dalszego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę MultiSport , grupowe ubezpieczenie na życie

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż