Elektromechanik

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • Usuwanie bieżących awarii elektrycznych, z zakresu automatyki podstawowej – maszyn, urządzeń, systemów technicznych

  • Prowadzenie działań prewencyjnych w celu zapobieganiu awariom maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość sterowników PLC

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa

  • Wewnętrzne szkolenia

  • Benefity: pakiet opieki medycznej, emerytalny program lojalnościowy, bezpłatne posiłki i owoce, zniżki na wyroby własne

  • Coroczne podwyżki

  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji w zakresie stanowiska pracy

  • Coroczne imprezy firmowe

  • Pakiet z funduszu socjalnego

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż